O nás

Naši lektoři

Mgr. Veronika Kozlová

Veronika je zakladatelkou celého projektu Jógy ve vzduchu®. Postupně prošla školením AY Fly Trainingu, spoluzaložila systém D-Yogi® Fly a prošla také workshopy a semináři dalších aktivit vzdušné jógy. 

Veronika je certifikovanou trenérkou DNS profesora Koláře, je absolventkou ABCD kurzu spirální stabilizace MUDr. Smíška. Od roku 2009 absolvovala přes tři desítky seminářů trenérských i fyzioterapeutických. Její hlavní doménou je cvičení v síti pro těhotné a ženy po porodu. 

Aktuálně působí v projektu jako garantka rekvalifikačního školení, lektorka školení základní úrovně, strečinkového semináře a školení pro těhotné. 

Více o Veronice ZDE.

Mgr. Andrea Křtínová RYT

Andrea je majitelkou hradeckého studia PIYO a lektorka jógy, pilates a mnoha dalších druhů cvičení. Preferuje zdravotní přístup ke cvičení. Propojením svého hlubokého vzdělání s vášní pro závěsné sítě vypracovala systém Warrior, který je fúzí tradiční "pozemní" hatha jógy a podpory závěsné sítě. 

Andrea vede školení základní úrovně, školení pro pokročilé a jógovou verzi Jógy ve vzduchu.

Ing. Petra Škrabalová (Mocková)

Petra je instruktorkou kondičního posilování se zaměřením na zdravotní metody, zejména ve vztahu ke zdravé páteři. Závěsné józe se věnuje od roku 2012 a o tři roky později vyvinula specializaci Pilates v nízké síti.

V současné době Petra neškolí z důvodu mateřské dovolené. 

Robert Šereš

Robert je trenérem s mnohaletou praxí. Téměř osmdesát školení, prošel, obsahuje z větší části školení trenérská a fyzioterapeutická zaměřená na zdravotně přínosné vedení lekcí. Kromě pilates, powerjógy nebo aerobiku prošel také vzdělávacími kurzy výživového směru nebo masérskými kurzy. Komplexicita jeho vzdělání se tak odráží v jeho přístupu k výuce, kde i u akrobatických disciplín klade důraz na správné provádění cviků a preferuje kvalitu před kvantitou.

Robert školí specializace pokročilé akrobacie, pilates a párové jógy ve vzduchu.

Marie Válková

Maru si pohyb zamilovala před lety, když si zašla na svou první lekci jógy. O několik let později objevila cvičení v sítích a kromě toho, že jí zdravotně velmi pomohlo, bavilo ji natolik, že se rozhodla, že chce sama lektorovat a rozšířit toto cvičení mezi více lidí. Postupem času se začala věnovat dalšímu studiu o funkci lidského těla a dalším zaměření cvičení v síti, včetně zaměření pro děti, po čemž toužila již po prvním trenérském školení D-Yogi Fly.
Pracuje rovněž jako učitelka mateřské školy, v letních měsících bývá instruktorem na sportovních táborech, ve volném čase se věnuje právě zájmovým kroužkům pro děti a mládež. Má k dětem opravdu velmi kladný vztah.
Mimo jiné je také certifikovaným lektorem cvičení Jumping® a Jumping® Kids, intruktor jógy se specializací jógová terapie a vývojové kineziologie v józe.
Marie vytvořila specializaci Jóga ve vzduchu pro děti a tuto také v našich kurzech vyučuje.


Hana Nováková, DiS.

Hanka je zdravotní sestra se zaměřením na rehabilitaci. V nemocnici i ve své soukromé praxi se zaměřuje na práci s páteří, jelikož má kompletní vzdělání v technice spirální stabilizace podle MUDr. Smíška. Její služby se setkávají s velmi kladnou odezvou zejména u skoliotických dětí. V Třebíči založila Středisko pohybu a zdraví, které poskytuje pohybové aktivity, včetně vzdušné jógy, široké veřejnosti. 

Své zkušenosti se cvičením v závěsné síti spojila se znalostmi lymfatického systému a vytvořila specializaci Lymfatic. 

Hana školí specializace akrobatické jógy ve vzduchu  a jógy ve vzduchu pro podporu lymfatického systému. V rámci rekvalifikačního kurzu přednáší anatomii.