LeVITAs

LeVITAs

NAVŠTIVTE NÁS

Minoritská 10, Brno

 

ZAVOLEJTE NÁM

+420 607 55 33 32

 

NAPIŠTE NÁM

info@jogavevzduchu.cz

RECEPCE STUDIA JE OTEVŘENA OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKA VŽDY OD 15:30 DO 19:30. V TOMTO ČASE TAKÉ ODPOVÍDÁME NA E-MAILY A ZVEDÁME TELEFONY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Studio LeVITAs najdete v samotném centru Brna. Disponuje dvěma sály. Větší, zrcadlový sál nabízí cvičení D-Yogi® Fly, Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové®, nejrůznější styly jógy i tance. Menší sál je potom přizpůsoben malokapacitním lekcím, jako jsou zdravotní cvičení, pilates nebo cvičení s vlastním tělem. V malém sále také probíhá hlídání dětí u vybraných lekcí. 

Při příchodu s dětským kočárkem prosím dbejte těchto instrukcí: Při příchodu k budově vždy zazvoňte, i když jsou vchodové dveře odemknuté. Po ohlášení recepce uveďte, že jdete s kočárkem a vjeďte dovnitř. Počkejte dole a my Vám příjdeme pomoci kočárek vynést do prvního patra.

Studio LeVITAs nabízíme k pronájmu pro víkendové akce. Nelze pronajmout samostatně pouze jeden ze sálů, jelikož tyto jsou průchozí. 

Cena pronájmu:

1 den: 3000,- Kč

2 dny: 4500,- Kč

4 dny obsahující víkend (Čt-Ne nebo So-Út): 9500,- Kč

Pátek večer + celý víkend: 5500,- Kč

Při opakujících se pronájmech lze individuálně dojednat slevu. V ceně pronájmu je zapůjčení cvičebních pomůcek: podložky, jóga bloky, cvičební gumy, deky, polštářky, overbally, fitbally, bossy. V ceně není zapůjčení sítí na D-Yogi® Fly. V případě zájmu o pronájem, vyplňte poptávkový formulář níže.

Studio LeVITAs nabízíme k pronájmu pro jednotlivé lekce. Aktuálně volné dny a hodiny vám rádi sdělíme na e-mailu info@jogavevzduchu.cz

Cena pronájmu:

1 hodina (60 minut) - velký sál (kapacita cca 15 osob): 400,- Kč

1 hodina (60 minut) - malý sál (kapacita cca 8 osob): 250,- Kč

Poptávkový formulář k pronájmu studia LeVITAs