Cvičení maminek

Cvičení maminek za přítomnosti dětí

Pro maminky dětí od 6 týdnů do 2 let

Kondiční cvičení pro maminky po ukončeném šestinedělí. Cvičíme s overbally, gumami, sítěmi, bossami a jinými pomůckami. Střídáme klasické posilování, tabaty a kruhové tréninky. Děti jsou přítomny na lekci. Miminka odpočívají na dekách. Plazící se, lezoucí a chodící děti mohou dovádět dle libosti. Pokud jsou děti mrzuté, zapojujeme je do cvičení nebo si je maminky mohou vzít do nosítka či šátku. Lekce se upravuje v průběhu ke spokojenosti všech. Nosítka a šátky nejsou podmínkou účasti na lekci, většinou cvičíme bez nich. Pokud však nosítkem disponujete, vezměte si je s sebou. Pokud máte zájem nosítko či šátek vyzkoušet, dejte nám vědět a my vám na cvičení tuto pomůcku rádi zapůjčíme a vše vás naučíme. 

Před první lekcí je nutná konzultace s instruktorkou na tel. č. 737 399 816. 

Cena: 80,- až 120,- Kč podle permanentky, viz CENÍK (lekce Happy Hour). Rezervace přes rezervační systém (zvolte LeVITAs - velký sál) nebo tel. č. 737 399 816

Kdy a kde: 

Čtvrtek 15:00 - 16:00, LeVITAs

Lekce vede Mgr. Veronika Kozlová nebo Bc. Michaela Marenčinová.

Cvičení maminek s hlídáním

Pro maminky dětí od šesti týdnů

Ke D-Yogi® Fly nabízíme hlídání dětí ve vedlejší místnosti. Hlídací místnost je vybavena hračkami a samozřejmě hlídací tetou. V případě potřeby je maminka blízko, ale během cvičení nehrozí, že se dítě připlete mezi cvičící a zraní sebe nebo cvičící. 

Hlídání dětí je třeba nahlásit předem na tel. č. 737 399 816  nebo prostřednictvím rezervace v rezervačním systému.

Cena: 

Cvičení: 80,- až 120,- Kč dle permantentky (viz CENÍK - lekce Happy Hour)

Hlídání: 30,- Kč /dítě nebo zdarma při zakoupení 10 vstupů na lekce

Kdy: 

Aktuálně není hlídání nabízeno ke stálé lekci. V případě zájmu o hlídání při Vašem cvičení, nám prosím napište nebo zavolejte. Uděláme maximum, abychom Vám vyšli vstříc.