Blog

Jako první si všímáme držení těla. U horního zkříženého syndromu je chabé a projevuje se typickým držením. Předsunuté držení hlavy s poruchou dynamiky páteře se zvýšenou lordózou krční páteře (Cp) s vrcholem v C4. Jedná se o velmi důležité místo, protože zde vystupuje n. phrenicus, který inervuje bránici a tím ovlivňuje mechaniku dýchání.

Některé zdravotní pojišťovny přispívají na zdravý životní styl, jelikož vědí, že klient, který se pravidelně hýbe, je ve výsledku bude stát méně peněz. Využijte těchto příspěvků, rádi vám vydáme potvrzení o bankovním převodu i paragon k platbě v hotovosti. Pokud svoji pojišťovnu ve výčtu nenajdete, kontaktujte přímo danou pojišťovnu, možná nám...

Přijali jsme pozvání do natáčení Dobrého rána s Českou televizí, která nás oslovila s tím, zda bychom nemohli divákům ukázat o čem je cvičení s dětmi v šátku. Na natáčení jsme diskutovali o problematice nošení v šátku a nosítku a přínosu či rizicích pro dítě i matku. Mluvili jsme i o problematice pánevního dna a rozestupu břišních svalů. A...

Naše aktivity nekončí provozováním studií. Některé z dalších projektů, které by Vás mohly zajímat najdete na adresách níže:

V podzimním semestru 2016 budeme pracovat na pružnosti spodních končetin. Cílem je a) placka, b) šňůra nebo c) pozice holuba. Záleží na každém účastníkovi, kterou pozici si vybere.