Základní školení

Jóga ve vzduchu® pro začátečníky

KDY A KDE:

  • 18. - 19. 3. 2023 v Brně, studio LeVITAs

Školení vede: Mgr. Veronika Kozlová


CENA:

6700,-Kč / 253 EUR s DPH

Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání na všechny takto zlevněných školení.  Přerezervace objednaného školení je při uplatnění slevy možná pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.

UKÁZKY Z PRACOVNÍCH LISTŮ:

Základní školení je určeno lektorům jiných pohybových aktivit, kteří chtějí začít s výukou aerial yogy. Je též určeno nelektorům, kteří nemají ambice závěsnou jógu vyučovat, ale chtějí pochopit její zákonitosti pro vlastní praxi. 

Pokud chcete vyučovat jógu ve vzduchu, ale nemáte rekvalifikaci či vysokou školu s pohybovým zaměřením, je nutné absolvovat 150 hodinový rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT.

Co můžete očekávat na kurzu:

  • ukázka, vysvětlení a podrobný rozbor vedení základních cviků určených pro běžnou klientelu - s využitím sítě s madly a sítě bez madel (hammock).
  • ukázka a rozbor časového a obsahového harmonogramu lekce určené pro začátečníky
  • zdravotní indikace a kontraindikace ke cvičení jógy ve vzduchu
  • právní minimum a obecná doporučení pro instalaci sítí a péči o ně
Cílem školení je naučit lektory sestavit lekci pro začátečníky, s ohledem na zdravotní aspekty a potřeby. Základem školení je nácvik odhalení chyb klienta a jejich rychlé a bezpečné opravení.

Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky účastník obdrží certifikát:

  • Lektor jógy ve vzduchu® pro začátečníky


Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění.

Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit rekvalifikační kurz instruktora kondičního posilování se zaměřením na jógu ve vzduchu.

Přihláška na školení Jógy ve vzduchu® pro začátečníky

Závazně se přihlašuji na základní školení jógy ve vzduchu. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a případné storno poplatky, které se řídí obchodními podmínkami uvedenými ZDE.