Těhotné

Jóga ve vzduchu® pro těhotné

KDY A KDE:

  • 1. 4. 2023 v LeVITAs, Brno
  • Školení vede: Mgr. Veronika Kozlová

CENA:

3200,-Kč / 121 EUR s DPH

Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání na všechny takto zlevněných školení.  Přerezervace objednaného školení je při uplatnění slevy možná pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.

Školení vás provede úskalími cvičení žen v těhotenství. Část školení bude věnována problematice pánevního dna, hlubokého stabilizačního systému a vhodnosti cvičení v šestinedělí.

Školení je určeno absolventům základního školení. Není určeno začátečníkům.

Cílem je naučit účastníky správné provádění cviků v síti s nízkým závěsem, nácvik relaxačních dechových technik i samotné přípravy k porodu.  

Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Po absolvování školení účastník obdrží certifikát:

  • Lektor jógy ve vzduchu® pro těhotné

S těmito certifikáty je možné vyučovat jógu ve vzduchu® s těhotnými ženami, za předpokladu, že instruktor splňuje další podmínky vzdělání pro výkon vázané činnosti (tedy je držitelem jiné pohybové rekvalifikace nebo absolventem vysoké školy s pohybovým zaměřením). Tento požadavek je dán aktuálně platnou legislativou ČR. 

Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění.

Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit rekvalifikační kurz instruktora kondičního posilování se zaměřením na jógu ve vzduchu.

Přihláška na školení Jóga ve vzduchu® pro těhotné

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů Jógy ve vzduchu® pro těhotné. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a případné storno poplatky se řídí obchodními podmínkami uvedenými ZDE.