Program školení

Brno a Hradec Králové

REKVALIFIKAČNÍ KURZ - ZÁŘÍ 2022- ÚNOR 2023 - BRNO

Akrobacie pro pokročilé

Pokročilé školení pro absolventy školení Akrobacie. Nácvik náročnějších akrobatických cviků a sestav ve výuce jógy ve vzduchu.

Robert Šereš

Přihlásit se

17. 12. 2022

Brno

Děti a dospívající

Školení určené absolventům základního školení. Aplikace cviků ze základního školení do lekcí s dětskou klientelou. Specifika lekcí s dětmi v kojeneckém, batolecím, předškolním i školním věku. Exkurz do problematiky vedení lekcí adolescentů.

Marie Válková

Přihlásit se

11. 2. 2023 Brno

Základní úroveň

Základní školení je určeno zejména lektorům s rekvalifikací v jiné pohybové oblasti (pilates, jóga, fitness atd.). Školení se zaměřuje na vedení lekce začátečnické klientely.

Mgr. Veronika Kozlová (Brno)

Mgr. Andrea Křtínová RYT (Hradec Králové)

Přihlásit se


18. - 19. 3. 2023 Brno

12. - 13. 11.

2022 Hradec Králové


Těhotné

Školení pro absolventy základního školení. Cviky pro období těhotenství a po porodu, vedené v nízké síti. Zaměření na specifika cvičení s pánevním dnem, prevenci diastázy břišních svalů a udržení kondice a hybnosti páteře v období gravidity.

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

1. 4. 2023

Brno

Dvojice

Školení určené pro absolventy základního školení. Kombinuje akrobatické, strečinkové a balanční metody. Část cviků je inspirována párovou akrobacií bez použití sítě a technikami thajských masáží.

Robert Šereš 

Přihlásit se

11. 6. 2023

Brno

Pokročilá úroveň

Školení pro absolventy základní úrovně zaměřené na anatomické souvislosti a úpravu cviků pro specifické skupiny klientů - zkřížené syndromy, skoliózy aj. 

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

PŘIPRAVUJEME PRO PODZIM 2023 Brno

Lymfatický systém

Školení určené absolventům základního školení. Pracuje s nízko zavěšenou sítí k podpoře mízního systému. 

Hana Nováková DiS.

Přihlásit se

jaro 2023

Brno

Akrobacie

Pokročilé školení pro absolventy základní úrovně. Nácvik vedení akrobatických      cviků ve výuce jógy ve vzduchu. Důraz na bezpečnost a dlouhodobé  udržení správných návyků ve vztahu k páteři a kloubům.

Robert Šereš

Přihlásit se

TIP: Přidejte se na workshop sítí s madly JÓGA HANDLES již od pátku!

podzim 2023 Brno

Pilates

Školení určené absolventům základního školení. Propojení principů pilates s cvičením v nízko zavěšené síti. Zaměření zejména na posílení středu těla.

Robert Šereš

Přihlásit se

podzim 2023 Brno