Program školení

Brno a Hradec Králové

REKVALIFIKAČNÍ KURZ - ZÁŘÍ 2022- ÚNOR 2023 - BRNO

Základní úroveň

Základní školení je určeno zejména lektorům s rekvalifikací v jiné pohybové oblasti (pilates, jóga, fitness atd.). Školení se zaměřuje na vedení lekce začátečnické klientely.

Mgr. Veronika Kozlová (Brno)

Přihlásit se


18. - 19. 3. 2023 BrnoTěhotné

Školení pro absolventy základního školení. Cviky pro období těhotenství a po porodu, vedené v nízké síti. Zaměření na specifika cvičení s pánevním dnem, prevenci diastázy břišních svalů a udržení kondice a hybnosti páteře v období gravidity.

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

1. 4. 2023

Brno

Děti a dospívající

Školení určené absolventům základního školení. Aplikace cviků ze základního školení do lekcí s dětskou klientelou. Specifika lekcí s dětmi v kojeneckém, batolecím, předškolním i školním věku. Exkurz do problematiky vedení lekcí adolescentů.

Marie Válková

Přihlásit se

15. 4. 2023 Brno

Lymfatický systém

Školení určené absolventům základního školení. Pracuje s nízko zavěšenou sítí k podpoře mízního systému. 

Hana Nováková DiS.

Přihlásit se

13. 5. 2023

Brno

Dvojice

Školení určené pro absolventy základního školení. Kombinuje akrobatické, strečinkové a balanční metody. Část cviků je inspirována párovou akrobacií bez použití sítě a technikami thajských masáží.

Robert Šereš 

Přihlásit se

11. 6. 2023

Brno

Akrobacie pro pokročilé

Pokročilé školení pro absolventy školení Akrobacie. Nácvik náročnějších akrobatických cviků a sestav ve výuce jógy ve vzduchu.

Robert Šereš

Přihlásit se

podzim 2023

Brno

Pokročilá úroveň

Školení pro absolventy základní úrovně zaměřené na anatomické souvislosti a úpravu cviků pro specifické skupiny klientů - zkřížené syndromy, skoliózy aj. 

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

PŘIPRAVUJEME PRO PODZIM 2023 Brno

Akrobacie

Pokročilé školení pro absolventy základní úrovně. Nácvik vedení akrobatických      cviků ve výuce jógy ve vzduchu. Důraz na bezpečnost a dlouhodobé  udržení správných návyků ve vztahu k páteři a kloubům.

Robert Šereš

Přihlásit se

TIP: Přidejte se na workshop sítí s madly JÓGA HANDLES již od pátku!

podzim 2023 Brno

Pilates

Školení určené absolventům základního školení. Propojení principů pilates s cvičením v nízko zavěšené síti. Zaměření zejména na posílení středu těla.

Robert Šereš

Přihlásit se

podzim 2023 Brno