Program školení

Brno a Hradec Králové

REKVALIFIKAČNÍ KURZ - ÚNOR - ČERVEN 2022 - BRNO

Základní úroveň

Základní školení je určeno zejména lektorům s rekvalifikací v jiné pohybové oblasti (pilates, jóga, fitness atd.). Školení se zaměřuje na vedení lekce začátečnické klientely.

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se


2. - 3. 10. 2021 Brno

6. - 7. 11. 2021

Hradec Králové (YACEP)

Těhotné

Školení pro absolventy základního školení. Cviky pro období těhotenství a po porodu, vedené v nízké síti. Zaměření na specifika cvičení s pánevním dnem, prevenci diastázy břišních svalů a udržení kondice a hybnosti páteře v období gravidity.

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

17. 10. 2021 Brno

Pilates

Školení určené absolventům základního školení. Propojení principů pilates s cvičením v nízko zavěšené síti. Zaměření zejména na posílení středu těla.

Robert Šereš

Přihlásit se

20. 11. 2021 Brno

Akrobacie

Pokročilé školení pro absolventy základní úrovně. Nácvik vedení akrobatických      cviků ve výuce jógy ve vzduchu. Důraz na bezpečnost a dlouhodobé  udržení správných návyků ve vztahu k páteři a kloubům.

Hana Nováková, DiS.

Přihlásit se

21. 11. 2021 Brno

Děti a dospívající

Školení určené absolventům základního školení. Aplikace cviků ze základního školení do lekcí s dětskou klientelou. Specifika lekcí s dětmi v kojeneckém, batolecím, předškolním i školním věku. Exkurz do problematiky vedení lekcí adolescentů.

Marie Válková

Přihlásit se


15. 1. 2022 Brno

Pokročilá úroveň

Školení pro absolventy základní úrovně zaměřené na anatomické souvislosti a úpravu cviků pro specifické skupiny klientů - zkřížené syndromy, skoliózy aj. 

Mgr. Veronika Kozlová

Přihlásit se

jaro 2022 Brno

Akrobacie pro pokročilé

Pokročilé školení pro absolventy školení Akrobacie. Nácvik náročnějších akrobatických cviků a sestav ve výuce jógy ve vzduchu.

Robert Šereš

Přihlásit se

jaro 2022

Brno

Dvojice

Školení určené pro absolventy základního školení. Kombinuje akrobatické, strečinkové a balanční metody. Část cviků je inspirována párovou akrobacií bez použití sítě a technikami thajských masáží.

Robert Šereš a Mgr. Romana Slezáčková

Přihlásit se

jaro 2022

Brno

Lymfatický systém

Školení určené absolventům základního školení. Pracuje s nízko zavěšenou sítí k podpoře mízního systému. 

Hana Nováková DiS.

Přihlásit se

jaro 2022

Brno