Pokročilé školení

Jóga ve vzduchu® - Anatomické souvislosti

KDY A KDE:

Připravujeme na JARO 2022

Školení vede: Mgr. Veronika Kozlová

CENA:

5950,-Kč / 230 EUR

Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání na všechna takto zlevněná školení. Přerezervace objednaného školení je při uplatnění slevy možná pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.

UKÁZKY Z PRACOVNÍCH LISTŮ:

Školení je rozšiřujícím modulem se zaměřením na anatomické aspekty cvičení v síti a jeho terapeutické účinky. Je určeno instruktorům, kteří absolvovali základní školení

Pokud chcete vyučovat jógu ve vzduchu, ale nemáte rekvalifikaci či vysokou školu s pohybovým zaměřením, je nutné absolvovat 150 hodinový rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT.

Co můžete očekávat na kurzu:

  • ukázka, vysvětlení a podrobný rozbor základních cviků optikou terapeutického přínosu
  • zaměření na běžné vady držení těla - hzs, dzs, skolióza, plochá záda - a indikace a kontraindikace jednotlivých cviků
  • alternativy základních cviků k užití pro skupinové lekce pro klienty s vadou držení těla
  • dvě pokročilé sestavy cviků pro pokročilou klientelu, včetně rozboru
Cílem školení je naučit lektory individualizovat jednotlivé cviky pro různé typy klientů, a to tak, aby nebyla narušena kontinuita lekce

Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky účastník obdrží certifikát:

  • Lektor jógy ve vzduchu® - Anatomické souvislosti


Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění.

Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit rekvalifikační kurz instruktora kondičního posilování se zaměřením na jógu ve vzduchu.

Přihláška na pokročilé školení Jógy ve vzduchu®

Závazně se přihlašuji na pokročilé školení jógy ve vzduchu. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a případné storno poplatky se řídí obchodními podmínkami uvedenými ZDE.