STUDIO Růžová

Vyprodáno

Sítě typu STUDIO jsou díky svému vysoce kvalitnímu zpracování a délce 4,5m vhodné do studií specializovaných na různé druhy závěsné a fly jógy. V těchto studiích bývá vysoká koncentrace lekcí a sítě jsou tak vystaveny mnohem vyšší zátěži. S ohledem na počty lekcí jsou tyto tak tyto sítě schopny zachovat si svoje původní vlastnosti po řadu let.

Pro absolventy školení Jóga ve vzduchu základní nabízíme výhodné ceny STUDIO sítí. Díky tomu získáte kompletní servis pro úspěšný start Vašeho studia.

Díky nabídce 25 dostupných barev a odstínů, nebudete mít problém vybrat vhodnou variantu. Neváhejte nás kontaktovat ohledně Vašich představ.

Vyrobeny ze 100% nylonu

Šířka sítě: 2,7m

Základní délka: 4,5m (4 400,-)

Další délky: 5,5m (5 100,-); 6,5m (5 600,-).

K síti doporučujeme přikoupit:

2 ks karabin hasičských, 2 ks karabin s pojistkou, 2 ks safety chain

https://www.aerialstore.cz/16-prislusenstvi

Bojíte se, že Vám vybraná barva nebude vyhovovat? Pošlete nám síť zpět a my Vám vrátíme peníze, nebo zašleme jinou barvu*.

*Síť nesmí být použitá, poškozená a musí obsahovat veškeré příslušenství. Stejně tak nelze tuto možnost uplatnit při objednání sítí na zakázku zakázku do studia.

V případě zakoupení většího množství sítí např. do studia Vám nabídneme zajímavé množstevní slevy.

Každý náš zákazník získává v ceně nákupu poradenství ohledně instalace sítě, návrhu rozmístění sítí ve studiu atd. Neváhejte nás ihned po koupi kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Barvy nebeská modř, tyrkysová, limetková a růžová mohou na přímém a nepřímém slunečním světle blednout a získat tak "batikovaný" vzor.  

4 400,00 Kč