D-Yogi® Fly Level 1

Otevřené lekce

Základní lekce bez návaznosti

Lekce jsou pro úplné začátečníky i pokročilé "letce". Lekce na sebe navzájem nenavazují. Můžete vyzkoušet pouze jednu lekci nebo si zakoupit výhodné permanentky.

Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému (nutné zvolit LeVITAs-Velký sál nebo Flash Gym) nebo tel. č. 607 55 33 32.

Cena:

80,- až 150,- Kč (viz Ceník - lekce Happy Hour a Basic)

Kdy a kde:

Lekce najdete v obou studiích (Flash Gym a LeVITAs). Aktuální lekce najdete v rozrvhu rezervačního systému

Pro nabídku lekcí ve Flash Gymu nebo malém sále LeVITa si nezapomeňte překliknout na daný sál v horním menu rezervačního systému.

PROVOZ STUDIA FLASH GYM BUDE UKONČEN 31. 12. 2018. MYSLETE NA TO PROSÍM, S NÁKUPEM KREDITŮ. LEVITAS V PROVOZU BUDE POKRAČOVAT BEZE ZMĚN.

V rámci otevřených lekcí můžete využít také specializované lekce:

D-Yogi® Fly Gravid - pro těhotné

D-Yogi® Fly Lymfatic - na podporu lymfatického systému

D-Yogi® Fly Pilates

MULTISPORT A ACTIVE PASS (SODEXO):

Kurz je možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass. Předem je však nutné složit zálohu ve výši 1000,- Kč na recepci LeVITAs (není možné zálohu složit převodem na účet nebo ve studiu Flash Gym). Při absenci nebo opomenutí zápisu/pípnutí karty bude ze zálohy stržena částka 100,- Kč/lekce. Na konci kurzu bude záloha vrácena v poměrné výši. 

Základní lekce v síti

Pro začátečníky i pokročilé

D-Yogi® Fly je lekcí zahrnující příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice

Lekce D-Yogi® Fly doporučujeme všem začátečníkům s tímto druhem cvičení, vč. těch, kteří mají zkušenosti s jinými druhy příbuzných sportů (aerial silks, aerial hoop, pole dance, jóga).

Základní lekci D-Yogi® Fly doporučujeme jako první zkušební lekci. Je pro první seznámení se sítí nejvhodnější volbou.

Lekce D-Yogi® Fly najdete v obou našich studiích - LeVITAs i Flash Gym. Nabízíme je ve formě uzavřeného kurzu i otevřených lekcí.


Uzavřený kurz

Kurz v uzavřené skupině se stálým lektorem

O výhodách kurzu oproti otevřeným lekcím si můžete přečíst ZDE. Kurz je určen pro začínající klienty a klienty, kteří mají za sebou méně, než deset lekcí. 

Před zakoupením kurzu doporučujeme vyzkoušení jedné otevřené lekce. V případě, že Vám pohyb v síti nesedne, není možné cenu kurzovného vrátit.

Cena:

1300,- Kč

1100,- Kč pro členy Klubu Do-Formy a studenty

Kdy a kde:

Úterý 17:00 - 18:00 (9. 10. - 11. 12. /10 lekcí), Mgr. Veronika Kozlová, LeVITAs 

ZÁVAZNÝ PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ: