D-Yogi® Fly Level 1

Otevřené lekce

Základní lekce bez návaznosti

Lekce jsou pro úplné začátečníky i pokročilé "letce". Lekce na sebe navzájem nenavazují. Můžete vyzkoušet pouze jednu lekci nebo si zakoupit výhodné permanentky.

Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému (nutné zvolit LeVITAs-Velký sál nebo Flash Gym) nebo tel. č. 607 55 33 32.

Cena:

80,- až 150,- Kč (viz Ceník - lekce Happy Hour a Basic)

Kdy a kde:

V jarním semestru (únor až květen) najdete otevřené lekce DYF pro začátečníky v obou studiích. Aktuální lekce najdete v rozrvhu rezervačního systému. Pro nabídku lekcí ve Flash Gymu nebo malém sále LeVITa si nezapomeňte překliknout na daný sál v horním menu rezervačního systému.

V rámci otevřených lekcí můžete využít také specializované lekce:

D-Yogi® Fly Gravid - pro těhotné

D-Yogi® Fly Flexibility

D-Yogi® Fly Lymfatic - na podporu lymfatického systému

D-Yogi® Fly Pilates

D-Yogi® Fly Warrior - s prvky klasické jógy

Základní lekce v síti

Pro začátečníky i pokročilé

D-Yogi® Fly je lekcí zahrnující příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice

Lekce D-Yogi® Fly doporučujeme všem začátečníkům s tímto druhem cvičení, vč. těch, kteří mají zkušenosti s jinými druhy příbuzných sportů (aerial silks, aerial hoop, pole dance, jóga).

Základní lekci D-Yogi® Fly doporučujeme jako první zkušební lekci. Je pro první seznámení se sítí nejvhodnější volbou.

Lekce D-Yogi® Fly najdete v obou našich studiích - LeVITAs i Flash Gym. Nabízíme je ve formě uzavřeného kurzu i otevřených lekcí.


Uzavřený kurz

Kurz v uzavřené skupině se stálým lektorem

O výhodách kurzu oproti otevřeným lekcím si můžete přečíst ZDE. Kurz je určen pro začínající klienty a klienty, kteří mají za sebou méně, než deset lekcí. 

Před zakoupením kurzu doporučujeme vyzkoušení jedné otevřené lekce. V případě, že Vám pohyb v síti nesedne, není možné cenu kurzovného vrátit.

Cena:

1300,- Kč

1100,- Kč pro členy Klubu Do-Formy a studenty

Kdy a kde:

Středa 17:00 - 18:00 (7. 2. - 11. 4. /10 lekcí),  Kateřina Vintrlíková, Flash Gym

Středa 18:00 - 19:00 (14. 2. - 25. 4. /10 lekcí, 4. dubna se necvičí), Veronika Chrapčiaková, LeVITAs - KURZ JE PLNĚ OBSAZEN

ZÁVAZNÝ PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ: