Akrobacie pro pokročilé

Akrobatická jóga ve vzduchu® pro pokročilé

KDY A KDE:

  • 17. 12. 2022 v Brně, studio LeVITAs - kapacita nenaplněna, termín zrušen.

Můžete zaslat poptávkový formulář a budeme Vás kontaktovat s dalším termínem.

Školení vede: Robert Šereš

CENA:

3200,-Kč / 121 EUR s DPH

Při hromadném objednání tří a více školení pro jednoho účastníka nebo tří a více osob na jedno školení (na jednu fakturu), lze uplatnit slevu 15% z kompletní ceny všech objednaných školení. Podmínkou je současné objednání na všechny takto zlevněných školení.  Přerezervace objednaného školení je při uplatnění slevy možná pouze jednou. Budete-li chtít tuto slevu uplatnit, uveďte tuto skutečnost do poznámky přihlašovacího formuláře.

NA ŠKOLENÍ SE NAUČÍTE MIMO JINÉ NÁSLEDUJÍCÍ CVIKY:

Školení zaměřené na složitější akrobatické cviky v síti. Školení je určeno instruktorům akrobatické jógy ve vzduchuNení určeno začátečníkům.

Cílem školení je výuka náročných akrobatických cviků, jejich přechodů a zapojení do sestav. 

Školení je určeno zdravým osobám starším 18 let v odpovídající fyzické kondici. Po absolvování školení účastník obdrží certifikát:

  • Lektor akrobatické jógy ve vzduchu® pro pokročilé

S těmito certifikáty je možné vyučovat pokročilé lekce akrobatické jógy ve vzduchu, za předpokladu, že instruktor splňuje další podmínky vzdělání pro výkon vázané činnosti (tedy je držitelem jiné pohybové rekvalifikace nebo absolventem vysoké školy s pohybovým zaměřením). Tento požadavek je dán aktuálně platnou legislativou ČR. 

Na základě certifikátu nelze vydat živnostenské oprávnění.

Máte-li zájem o rekvalifikační kurz, můžete se zúčastnit rekvalifikační kurz instruktora kondičního posilování se zaměřením na jógu ve vzduchu.

Přihláška na školení Akrobatická jóga ve vzduchu® pro pokročilé

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů Akrobatická jóga ve vzduchu® pro pokročilé. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a případné storno poplatky se řídí obchodními podmínkami uvedenými ZDE.