Kde nás najdete

Cvičíme v Brně u ulice Vídeňská. Sál je vybaven sportovní podlahou a ozvučením. Téměř všechny stěny jsou zrcadlové. 

Sportovní sál, který je v centru Brna je velmi dobře dostupný z Mendlova náměstí a ulice Česká (tram. 5, 6, 7) i z Hlavního nádraží (tram. 2). Sál leží nedaleko zastávky Nemocnice Milosrdných bratří

Při příchodu prosím dbejte těchto instrukcí: Po výstupu z tramvaje pokračujete trasou od centra Brna a odbočíte první ulicí vpravo (do kopce po ulici Vinohrady), teprve za prodejnou rybářských potřeb odbočte opět vpravo, tak jak Vás nasměruje žlutá cedule s nápisem Cvičební sál,  po schodech a směřujte k domu s velkým nápisem Bouldering. Sál leží přímo v prostoru boulderingového centra Flash Boulder Bar. Vyhnete se tak zbytečnému bloudění.

Parkovat je možné na ulici Vinohrady (cca 30 m od budovy Flash Gymu) nebo na ulici Jílová (cca 100 m od budovy Flash Gymu). Na samotnou ulici Jaroslava Foglara je vzjezd zakázán.

Adresa sálu je Jaroslava Foglara 13, nedoporučujeme však tuto adresu vyhledávat ani v mapách, ani zadávat do GPS navigací. Ze zkušeností našich klientů, které mapy i navigace dovedly jinam, důrazně doporučujeme řídit se výše uvedenými instrukcemi:)

 

Jdete na první lekci? Podívejte se, co si vzít na sebe a na co si dát pozor.